Back to homepage

Tag "son"

Bab e bir

Bab e bir 0

🕔19:35, 22.Jan 2015

– Shiko bir, po me thoshte babi tu bo si prind i ndergjegjshem. – Nuk duhet te masturbohesh kaq shume se me kalimin e viteve fillon dhe humbet shikimin! – O ba, jam knej nga ana tjeter…

Read Full Article