Bab e bir

Administratori
By Administratori 22 Janar, 2015 19:35

Bab e bir

– Shiko bir, po me thoshte babi tu bo si prind i ndergjegjshem.
– Nuk duhet te masturbohesh kaq shume se me kalimin e viteve fillon dhe humbet shikimin!
– O ba, jam knej nga ana tjeter…

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 22 Janar, 2015 19:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.