Back to homepage

Tag "sigurim"

Nje plak 97 vjecar

Nje plak 97 vjecar 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔20:34, 28.Shk 2012

Nje plak 97-vjeçar shkon tek nje zyre sigurimesh .. – Ç`kemi? Dua te bej siguracion per jeten. -Sa vjeç je? – 97 i thote plaku. Nenpunesi çmendet: – Tallesh po ç`te duhet ty siguracioni? – Po ja do shkoj me

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930