Back to homepage

Tag "shurra"

Fëmija dhe Daja

Fëmija dhe Daja 0

🕔12:05, 13.Jan 2010

Ishte njehere nje femije dhe nena e tij kishte mysafir. Fëmiju tha se po me pshton shurra. Nena ia terhoqi verejtjen dhe i tha mos thuj po pshton shurra por thuaj po du me knu. Nje dit shkuan tek daja,

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31