Back to homepage

Tag "Shance"

Edhe një shansë!!!

Edhe një shansë!!! 0

🕔19:22, 21.Gus 2009

U mblodhën bjondinat dhe protestonin pasi njerezit talleshin me to (me barcaleta). Kalon një burrë dhe thot : “Do ju pyes një pyetje, nëse e gjeni jeni të mëncura, nëse jo njerëzit do vazhdojnë të tallen me ju” Del kryetarja

Read Full Article