Edhe një shansë!!!

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:22

U mblodhën bjondinat dhe protestonin pasi njerezit talleshin me to (me barcaleta). Kalon një burrë dhe thot : “Do ju pyes një pyetje, nëse e gjeni jeni të mëncura, nëse jo njerëzit do vazhdojnë të tallen me ju”
Del kryetarja e protestës dhe thotë “Pa na pyetni”
Burri pyet “Kush është kryetar i Amerikës ? ”
Bjondja përgjigjet “Brad Pitt”
“GABIM!”-tha burri
“Edhe një shancë”-bertitën bjondet
“Dakort…Kush është kryeqitet i Amerikës ? “-Pyeti përsëri burri
“Parisi”-Tha bjondja
“GABIM!”-Tha burri
“Edhe një shance”-bërtitën bjondet tjera
“Dakort,por e treta dhe e fundit!!!”-u përgjigj burri
“Mirë kësaj rradhe do ta gjej”
“Sa bëjnë 1+1 ? “-pyeti burri
“2”-tha bjondja
Ndërsa bjondet tjera pa ndëgjuar përgjigjen thanë:
“Edhe një shancë, edhe një shancë”
(PËR MË TEPËR NGJARJA NDODHET NË WASHINGTON D.C)

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:22
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031