Back to homepage

Tag "sahati"

Djali dhe baba

Djali dhe baba 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔23:56, 6.Mar 2010

Nje dit e pyet djali babin. Po shkoj me ble nje ore. Kur kthehet i thot babit o babi shikoje cfar ore e kam ble! I thot babi, t’pshurrsha ne te, i thot djali pshurre sa te dush se nuk

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930