Back to homepage

Tag "radio"

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Radio dhe Kengetari

Radio dhe Kengetari 0

🕔14:54, 23.Jan 2010

Hasa dhe Hysa e kan pasur nje radio. Radio ju eshte prishur! E kan derguar tek nje specialist. Ai specialisti eshte frikesu qe ta hapte dhe i ka then nuk kam guxim per ta hapur. Hasa e Hysa kan shkuar

Read Full Article