Back to homepage

Tag "qeni"

Zonje, a mund ti bëj një kompliment qenit tuaj?

Zonje, a mund ti bëj një kompliment qenit tuaj? 0

🕔20:22, 22.Nën 2015 Read Full Article
Qeni qe leh nuk kafshon, nese eshte i lidhur.

Qeni qe leh nuk kafshon, nese eshte i lidhur. 0

🕔15:10, 15.Pri 2011 Read Full Article
Policet e zgjuar

Policet e zgjuar 0

🕔15:32, 7.Pri 2011

Dy polic kishin nga 1 qen. Per ti dalluar nga njeri tjetri, policat i kepusin njerit qen veshin per ti dalluar. Qehte zihen ai pa vesh kafshon tjetrin dhe ngelen te dy pa vesh. Policat vendosen ti presin bishtin njerit,

Read Full Article
Qeni ne familje

Qeni ne familje 0

🕔00:38, 16.Dhj 2009

Burri i thote gruas: Zemer duhet ta qesim qenin jashte! Gruaja duke qare i pergjigjet, c’far po thua, qeni ka nje jave si ka ngordhur! Burri: E pikerisht te them duhet ta qesim jashte!

Read Full Article