Back to homepage

Tag "kthesa"

Kthesat

Kthesat 0

🕔21:56, 16.Shk 2010

Ishin 2 shok emrat Arben dhe Fatlum Arbeni:Sa kthesa jan deri ne Shqipri Fatlum? Fatlumi:Se di more. Arbeni:O budall 2, djathtas edhe majtas.

Read Full Article