Kthesat

Administratori
By Administratori 16 Shkurt, 2010 21:56

Kthesat

Ishin 2 shok emrat Arben dhe Fatlum
Arbeni:Sa kthesa jan deri ne Shqipri Fatlum?
Fatlumi:Se di more.
Arbeni:O budall 2, djathtas edhe majtas.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Shkurt, 2010 21:56
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.