Back to homepage

Tag "kinezi"

Kinezi nje dite

Kinezi nje dite 0

🕔01:05, 23.Gus 2010

Kinezi nje dite merr ne telefon shefin e tij dhe i thote: – Une jo pune sot, jam semure. Shefi i pergjigjet: – Kur une jam i semure, “qendis” gruan dhe behem menjehere mire. Pas dy tre oresh kinezi telefonon

Read Full Article
Kur thot Kinezi mire mengjes?

Kur thot Kinezi mire mengjes? 0

🕔23:08, 1.Mar 2010

Kur te mesojne me fol shqip?

Read Full Article