Back to homepage

Tag "kilometrat"

Bjondia dhe makina vet…

Bjondia dhe makina vet… 0

🕔14:05, 17.Nën 2009

Bjondja kishte nji makin dhe donte ta shiste po sja blente njeri se kishte ber 300kilometra… Edhe shkon te nji mekanik edhe i thot Bjondja: dua te shes makinen po spo e jap dot se me thon qe kam ber

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031