Back to homepage

Tag "hyseni"

Hysen pordha

Hysen pordha 0

🕔12:21, 4.Dhj 2009

Ishte njeher nje djale qe quhej Hysen. Hysenit i erdhi dita e dasmës, dhe vajti për të marrë nusen. Te krushqit i shpëton pa dashje një pordhë. U turpërua i shkreti po nejse! Si përfundim vajti në shtëpi. Të nesërmen

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930