Back to homepage

Tag "gra"

3 Grat

3 Grat 0

🕔01:43, 28.Qer 2015

3 gra po bisedonin me njera tjetren per forcen e gruas ne shtepi. E para thote – Un i dhash burrit te lante rrobat,ditene e pare spash gje,po diten e dyte i kishte lare ama. E dyta thoshte: – Un

Read Full Article
3 Gra

3 Gra 0

🕔16:03, 20.Tet 2009

Na ishin je her 3 gra dhe e pyesin njera tjetren se cila e ka p*dh*n me te madh. E para thot une e kam te madh se burri im ma shtin k*rin me gjith koqe. E dyta thot une e kam te madh

Read Full Article
Sejdiu e Melihate Termkolli

Sejdiu e Melihate Termkolli 0

🕔12:25, 3.Tet 2009

Presidenti Sejdiu i kish pas thene njihere Melihate Termkollit: – e kom pa nji djal pa kembe, kish pas vesht farmerka. Melihati i thot: – qysh vesht farmerka kur ska kamb ?? Presidenti: – e ti qysh vnon jelek kur

Read Full Article
Gjendja Sociale – Komuna Postribe

Gjendja Sociale – Komuna Postribe 0

🕔16:57, 13.Sht 2009

GJENDJA SOCIALE – KOMUNA POSTRIBE GRUPET DHE INDIVIDET NE NEVOJE  1. Gjendja e femijeve ne nevoje Nr. Popullsise ne zone 11289 Nr.total i femijeve 3400 Femije jetim 83 Femije me nje prind 79 Femije te braktisur 4 Femije qe punojne 38

Read Full Article