Back to homepage

Tag "gomari"

Cfar ben gomari ne diell?

Cfar ben gomari ne diell? 0

🕔00:25, 4.Dhj 2010

Leshon hije

Read Full Article
Polici dhe dhia

Polici dhe dhia 0

🕔19:09, 24.Jan 2010

Ishte ken nje polic me nje dhi perdore dhe tu hec rruges e kishte pa nje djal t’vogel. Aj djali po pyet “Ku po shkon me kete gomar “? Polici i thot: Nuk eshte gomar por eshte dhi… I pergjigjet

Read Full Article