Back to homepage

Tag "gjyshja"

Djali don gjyshen

Djali don gjyshen 0

🕔00:54, 16.Pri 2010

Djali po i thot babes: bab un e du gjyshen (nenen tone) per gru, Baba: Si ste vjen turp me marr nenen timem per grua, Djali: po ty ste erdhi turp me marr nenen time.

Read Full Article
Mami, babi, djali dhe gjyshja

Mami, babi, djali dhe gjyshja 0

🕔13:44, 17.Nën 2009

Ishte nje familje ku jetonte baba nana dhe djali por kishin nje gjyshe qe ju vinte qdo dite ne vizit edhe nje her e kur vjen gjyshja shkon ne dhomen e femijes per te biseduar dhe femija i thote gjyshe

Read Full Article
Vajza dhe gjyshja

Vajza dhe gjyshja 0

🕔19:14, 3.Tet 2009

Ka qen nje vajze dhe gjyshja e saj, duke hecur ne nje rruge pastaj aty vjen je njeri, ai ishte perngut keshtu qe e rrezon vajzen dhe i thot “I am sorry” por gjyshja nuk e kupton dhe i thot

Read Full Article