Back to homepage

Tag "femijet"

Disa fëmijë

Disa fëmijë 0

🕔12:17, 4.Dhj 2009

Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë: Njëri thotë: – Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap pa arritur në shënjestër. I dyti: – Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur

Read Full Article