Back to homepage

Tag "ciftet"

Krevati

Krevati 0

🕔21:53, 15.Mar 2010

Dy cifte hyjne ne nje hotel me dhomat ngjitur. Nje cift ishte i gjate dhe tjetri i shkurter. Sa po beheshin gati qe te flinin cifti i gjate degjohet zhurma e krevatit nga dhoma tjeter. Pas shume oresh vjen cifti

Read Full Article