Back to homepage

Tag "cfar po ben keshtu"

I dashur, cfar po ben keshtu

I dashur, cfar po ben keshtu 0

🕔00:22, 2.Shk 2011

Kthehet burri ne shtepi dhe gjen gruan ne shtrat me shokun e tij. Ne inat e siper gjun shokun me pistolete dhe e le te vdekur ne ven. Gruaja: I dashur, cfar po ben keshtu?! Gruaja: Po vazhdove te sillesh

Read Full Article