I dashur, cfar po ben keshtu

Administratori
By Administratori 2 Shkurt, 2011 00:22

I dashur, cfar po ben keshtu

Kthehet burri ne shtepi dhe gjen gruan ne shtrat me shokun e tij.
Ne inat e siper gjun shokun me pistolete dhe e le te vdekur ne ven.

Gruaja: I dashur, cfar po ben keshtu?!
Gruaja: Po vazhdove te sillesh keshtu do i humbesh gjithe shoket qe ke!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 2 Shkurt, 2011 00:22
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.