Back to homepage

Tag "burra"

Dy Angleze dhe nje Shqiptar

Dy Angleze dhe nje Shqiptar 0

🕔01:03, 23.Gus 2010

Ishin njehere tre burra ne banje, dy Angleze dhe nje Shqiptar. Te gjithe po urinonin. Anglezi i pare mbyll zinxhirin e pantallonave dhe shkon tek lavamani, perdor shume sapun dhe uje per te lare duart ,dhe perpara se te ikte

Read Full Article
Burrat dhe vendet e parkimit

Burrat dhe vendet e parkimit 0

🕔00:59, 16.Pri 2010

Çfarë ngjashmërie ka midis burrave dhe vendeve të parkimit? – Të mirët janë gjithmonë të zënë, ndërsa të lirat janë për invalidët.

Read Full Article
Sejdiu e Melihate Termkolli

Sejdiu e Melihate Termkolli 0

🕔12:25, 3.Tet 2009

Presidenti Sejdiu i kish pas thene njihere Melihate Termkollit: – e kom pa nji djal pa kembe, kish pas vesht farmerka. Melihati i thot: – qysh vesht farmerka kur ska kamb ?? Presidenti: – e ti qysh vnon jelek kur

Read Full Article