Burrat dhe vendet e parkimit

Administratori
By Administratori 16 Prill, 2010 00:59

Burrat dhe vendet e parkimit

Çfarë ngjashmërie ka midis burrave dhe vendeve të parkimit?
– Të mirët janë gjithmonë të zënë, ndërsa të lirat janë për invalidët.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Prill, 2010 00:59
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.