Back to homepage

Tag "bole"

Shqiptari ne Amerik

Shqiptari ne Amerik 0

🕔21:09, 3.Qer 2012

Na ishte nje shqiptar por teper i pafat.Te vetmen gje qe kishte ishte se kishte tre bole.Kishte humbur cdo gje por nje mik i tij ne Amerike i dergon nje vize dhe 1000 dollare.Kur shkon ky ne amerike merr vesh

Read Full Article