Shqiptari ne Amerik

Administratori
By Administratori 3 Qershor, 2012 21:09

Shqiptari ne Amerik

Na ishte nje shqiptar por teper i pafat.Te vetmen gje qe kishte ishte se kishte tre bole.Kishte humbur cdo gje por nje mik i tij ne Amerike i dergon nje vize dhe 1000 dollare.Kur shkon ky ne amerike merr vesh se miku i kishte vdekur dhe as kesaj here nuk i kishte ecur ndaj futet ne kazino dhe i luan te 1000 dollaret por si i pafat qe ishte i humbet edhe ato.Duke menduar si te dilte nga kjo situate merr nje amerikan duke i vendosur doren ne sup dhe i thote gjithe njerzve qe luanin se te dy bashke kishin 5 bole ndaj mund te vinin baste.Te gjithe filluan te vinin shuma te medha dhe Shqiptari dukej i lumtur nga fati qe i erdhi kur amerikani i tha:A ke kater ti se une nje kam?!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 3 Qershor, 2012 21:09
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.