Dy shokë

Administratori
By Administratori 9 Tetor, 2009 18:11

Dy shokë

Dy shokë takohen mbas shumë kohësh dhe u ulën të pinin kafe. Duke folur me njëri-tjetrin e pyet njëri. A je martuar? Po i përgjigjet, Po ti? Edhe unë por me ka zënë halli i thote.
Po pse? Kërkon gruaja makine. Oh i thotë ky tjetri edhe mua më kërkon makine. Ndahen pastaj dhe takohën pas ca kohësh dhe e pyet hë a ja bleve makinen? Po i pergjigjet. Po ti? Edhe une i thote ky tjetri por me ka zene nje hall i madhë, çfare ke pyet shoku? Ka filluar gruaja naten ma kap me dore dhe thote, i pari, i dyti, i treti, i katerti , indietro. O po ti nuk qenke gje i thote tjetri. Ajo e imja i ulet sipër dhe thotë. Hidhi 20 litra naftë.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 9 Tetor, 2009 18:11
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.