Burri dhe Gruaja

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:23

Nje cift po flinte gjum, aty nga ora dy e nates degjohen ca zhurma tek dera..
Zgjohet gruaja dhe bertet, cohu se erdhi burri nga puna, me vrap cohet ky djali ne nje dor pantallonat ne nje dor xhaketen dhe hap dritaren dhe hidhet nga ballkoni nga kati i dyt ne mberdhe, fillon ja fut vrapit dhe pastaj ndalon, per cudi kthehet prap tek shpija hap deren dhe i thot gruas cfar burri thot ti moj? un jam burri jot, he thot gruaj po ti u hodhe nga ballkoni!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:23
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031