Amerikani, Gjermani dhe Shqiptari: Cili ka babin më të madh?

Administratori
By Administratori 15 Korrik, 2009 19:28

Ishte një Amerikani, një, Gjermani dhe një Shqiptar.
Gara e lojes ishte: Kush e ka baban me te madh!

Amerikani: Babai im esht sa nje ndertes 10 kate.
Gjermani:  Babai im prek ne hënë.
Shqiptari: O Gjerman babai yt ka prekur hënën e? Gjermani i përgjigjet, PO.
A po prek dicka të butë në hënë babait yt? Gjermani i pergjigjet, PO.
Eee ato jan koqet e babes tem.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Korrik, 2009 19:28
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.