Do vras veten

Do vras veten 0

🕔20:51, 16.Qer 2011

Ajo: I dashur, do vras veten. Ai: Si the ? Ajo: Po ja, do fus gishtat ne prize. Ai: Moos, larg qofte se me djeg instalimet..!

Read Full Article
Nje njeri donte te blinte nje kompjuter

Nje njeri donte te blinte nje kompjuter 0

🕔20:48, 16.Qer 2011

Nje njeri donte te blinte nje kompjuter qe kushtonte 500 Euro, mirepo ai kishte vetem 499 Euro. Del ne rruge, sheh nje grua dhe e pyet: A mund te me japesh 1 euro se me duhen per ta bler nje

Read Full Article
Gezuar 1 Qershorin

Gezuar 1 Qershorin 0

🕔23:18, 1.Qer 2011

Gezuar 1 Qershorin Dita ndërkombëtare e fëmijëve Urimet me te sinqerta per te gjithe femijet Shqipetare kudo qe jane.

Read Full Article