Nje burr dhe nje grua

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:04 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Nje burre dhe nje grua po thonin se sa here e kishin tradhtuar njeri tjetrin.
-Une thote burri, te kam tradhtuar nje here me komshijen perballe.

Une thote gruaja te kam tradhtuar vetem tre here.
Kur e pyet burri.
-E mban mend kur ai burri sdonte te na e jepte shtepine me qira?
-Mire thot burri. Po hera tjeter?
-E mban mend kur ministri sdonte te te bente deputet.
-Po hera tjter?
-E mban mend kur te duheshin 2000 votat…!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:04 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031