Back to homepage

Fotografi

Write a comment

110 Comments

 1. qlirim 28 Maj, 11:26

  shum fort

  [Pergjigju]

 2. qlirim 28 Mars, 21:17

  mat mirt jeni

  [Pergjigju]

 3. blerta 25 Tetor, 13:57

  jeni ma te miret sigurisht qe ju duam dhe ju duan te gjith populli

  [Pergjigju]

 4. blerta 25 Tetor, 13:56

  shummmm mir very nice

  [Pergjigju]

 5. nisa nida mila 29 Prill, 14:01

  shum nice jeni veq vazhdoni !!!

  [Pergjigju]

 6. nitkka 27 Prill, 22:02

  Jjenni maTT foRRt BrAWoo!>:d:p:p:p

  [Pergjigju]

 7. rilind 28 Mars, 10:44

  ma te miret jeni qe vazhdoni qishtu

  [Pergjigju]

 8. arbes 20 Mars, 17:37

  ma te miret

  [Pergjigju]

 9. gengsta 20 Mars, 06:49

  shum te fort jeni veq vazhdoniiiiiiii

  [Pergjigju]

 10. arjan gashi 17 Mars, 17:08

  ju jeni numer 1 deri me tani dhe veq vazhdoni

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930