Back to homepage

Fotografi

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Fotografi nga Postribe

[ngg_images album_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

[ngg_images album_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

[ngg_images album_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

 

[ngg_images album_ids=”18″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

[ngg_images album_ids=”16″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

 

[ngg_images album_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Write a comment

110 Comments

 1. endrit 9 Janar, 18:01

  jeni ma te mirt veq vazhdoni se nuk ka kush me jav kalu tung?…..

 2. semir 9 Janar, 01:10

  shum te mir jen vec vazhdoni

 3. fjolla 5 Janar, 15:51

  veq vazhdoni keshtu jeni ma te mirt

 4. adnani_h28@hotmail.de 5 Janar, 13:31

  nga.Adnaniii.Shum tmir breh jeniii….
  ksi.wepfqe ska shanccc.ma hehehhe..Cuper.

 5. moza 4 Janar, 18:40

  hehe shum gjana te mira ktu foto,lojra…….

 6. donjeta 2 Janar, 18:16

  vallahin mat mirt jeni nga donjeta demiri nga peja

 7. dafina 2 Janar, 18:12

  ngadal shkruaj dhe shikoj por met veret me befason sa embel tingellon kjo webfaqe me pelqen sa te kutjtoj…..nga DAFINA ALIU nga VUSHTRRIA

 8. genta 31 Dhjetor, 14:51

  ola kujeni ajeni , mir qka po bani si po kaloni naj sen tre ka ju:p:d urime festa e viti te ri:p

 9. kujtim 30 Dhjetor, 22:58

  auu me juu skaa mat fortit jenii juu ska braavoo veq vazhdoni perparaa

 10. donna 30 Dhjetor, 22:56

  dihhett ma i miri postribbeee

 11. donna 30 Dhjetor, 22:55

  tung nga donna shum te mir jeni valla veq vazhdoni numer 1 jeniii POSTRIBE

 12. takja 28 Dhjetor, 21:46

  vallahi shum te mir jeni veq vazhdoni ju lumt bravo per ket vit jeni ma te mir do ju lija emrin championat ne net postribe.com

 13. dreni 28 Dhjetor, 20:03

  shum nice bre

 14. dreni 28 Dhjetor, 20:02

  shum mir veq perpara

 15. dita 26 Dhjetor, 14:46

  shume mir veq vazhdoni kesht tung klm qaooooooo

 16. jetmir aliu 24 Dhjetor, 15:20

  jeni me te miret veq vazhdoni ju uroje suksese ede ne te ardhmen

 17. besniki 23 Dhjetor, 12:37

  shum te mir jani veq vagjdoni kshtu ju du shum
  hhehehehe

 18. BeLaGjiKjaa 23 Dhjetor, 05:26

  Wueee Shum NiCeee

 19. desa 16 Dhjetor, 15:39

  shumee tee mier jennii weqq vazhdoonnii

 20. toni-limi-mini-alia. 14 Dhjetor, 19:15

  kujeni bre njerz ma te miret jeni veq vazhdoni keni pershendetje nga toni limi alia dhe min veq vazhdoni a niher per niher jeni shum te bukur a edhe nje her po ju tham jeni me te mir veq vazhdoni jeni number 1 puch…………………………

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.