Back to homepage

Fotografi

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Fotografi nga Postribe

[ngg_images album_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

[ngg_images album_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

[ngg_images album_ids=”4″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

 

[ngg_images album_ids=”18″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

[ngg_images album_ids=”16″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

 

[ngg_images album_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album”]

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Write a comment

110 Comments

 1. premtim 20 Shtator, 13:39

  shum vende te bukura

 2. egzon 20 Shtator, 09:02

  teper mir qyky web najs weq wazhdoni se me fe po ame ksi sen palidhje jo

 3. uran 20 Shtator, 07:55

  shum mir te koka postribja 24 or po rri u knaqa urime festen e bajramit te gjithve

 4. jeta 20 Shtator, 06:48

  shumj i mir qyku ven 22 or ne to rri se ma oi miri veb qo po egziston

 5. valmir kamberi 19 Shtator, 19:33

  SHum fort qeky web vllavi 24 or rrin ne postribe hiqne qet postriben se spo ma len pc

 6. joni 19 Shtator, 15:58

  shumi mir bostribja ma te mir nuk ish

 7. lami 19 Shtator, 05:14

  edhe mu esht ka’m pelqen shummm kjo faqe veq vazhdoniii Ok tung klm????…….??????? ju pershendet lami dhe fita…..??????????………….????????

 8. egzon 19 Shtator, 02:28

  shum te mir jeni veq qka nuk po mujke me kontaktu hehehe

 9. almire krasniqi 18 Shtator, 12:00

  pershendetje ju pershndes juve per ket web shum e mire kjo web …

 10. lipi 17 Shtator, 19:19

  shumm mir edhe pse jam hera par qe hi po shum webi mir kam knaqsii

 11. lili 15 Shtator, 23:31

  jeni shum te mir po edhe xhamija shume me e mir se ju eshte hahahaha bana shaka

 12. Meti 15 Shtator, 13:35

  niceeeee postribe

 13. 00000 14 Shtator, 22:40

  aw mo shum te mir jan

 14. prishtinalikja 14 Shtator, 11:27

  pershendetje, respekt nga ana une per ju te gjith vizitoret dhe per gjith stafin e keti webit
  ju pergzoj per web ju deshiroj suksese edhe me tutje

 15. kujtesa 13 Shtator, 21:33

  nuk jom hi kurr ne ket faqe po tash qe jam hi mendoj se edhe e bukur

 16. Nita 13 Shtator, 13:32

  shum mir kokaa qekyy vebb

 17. labinoti 13 Shtator, 02:50

  ju flm per ket veb vaqe qe ekni qel

 18. takki 13 Shtator, 00:27

  shum t mir jeni aaaa
  edhe shum bukur

 19. yllzon 12 Shtator, 20:56

  shum te mir jenii

 20. albrim 10 Shtator, 13:50

  shum bukur

1 2 3 6
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.