Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk

Administratori
By Administratori 19 Janar, 2015 22:49

Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk

Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk. Qorri gagacit:
– Degjo, kur te shohesh nje peshk do me thuash mua dhe une do te hidhem ta kap.
Gagaci:
– Mi.. mi.. mire.
Rrine sa rrine. Gagaci:
– Pe… pe… peshku.
Hidhet qorri po se kap dot dhe i thote gagacit:
– Rradhen tjeter sa te thuash ti pe un do te hidhem.
Gagaci:
– O.. o.. o.. ok.
Gagaci:
– Pe pe…
Qorri hidhet menjehere ne det.
Gagaci:
– Pe.. Peshkaqeni!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 19 Janar, 2015 22:49
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.