Rrok Gjelaj – Ti kunorë e Shkodrës

Administratori
By Administratori 19 Tetor, 2009 15:09 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Rrok Gjelaj – Ti kunorë e Shkodrës

VideoKlipi mundesuar nga http://www.blueskymusic.tv

Mallin e larte ne shekuj
meten per liri
historija jote
dhimbje krenari

(2x)
Drillej Maranaj
deri ne Cukal
kur i the para
komunizmit nal

Ti kurore e e Shkodres
nuse e lirise
si gjerdan trimnije
ne gjake shqiptarise
lumja ti Postribe
lule per atdhe
neri i kombit ishe
neri i kombit je

Por si vala e kirit
vrulle e krenarise
si shqiponje e malit
mete n’histori

(2x)
Plumat vec armikut
mikut buke e nere
krenari Shqiptare
je Postribe per here

Ti kurore e Shkodres
nuse e lirise
si gjerdane trimnije
ne gjake Shqiptarise
lumja ti Postribe
lule per atdhe
neri i kombit ishe
neri i kombit je

Ti kurore e e Shkodres
nuse e lirise
si gjerdan trimnije
ne gjake shqiptarise

(2x)
Lumja ti Postribe
lule per atdhe
neri i kombit ishe
neri i kombit je.

Ju lutemi ne qoftese teksti ka gabime te na lajmeroni!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 19 Tetor, 2009 15:09 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031