Pse gjeli nuk bën vezë?

Administratori
By Administratori 15 Korrik, 2009 19:16

Pse gjeli nuk bën vezë?

Na ishte nje herë një pule dhe e veti gjelin, pse ti nuk po bon vezë?
Nuk e shkyj bythen per 10 cent i tha gjeli.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Korrik, 2009 19:16
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.