Vajza me deshir

Administratori
By Administratori 25 Gusht, 2009 14:47

Vajza me deshir

Ka qen nje vajze dhe nenen e ka pas shtatzan edhe e ka pyetur… nen cfar pret ti ne barkun tend qe te bejsh?
Nena ja kthen pres nje vlla tanin!
Vajza del ne rrug edhe e shen nje burr me bark te madh duke e pritur autobusin edhe vajza e pyt cfar pret ti ketu? aj i thot po pres autobusin! e kjo i thot nese del biciklet a ma jep mua??

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 25 Gusht, 2009 14:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.