Policia dhe te hollat

Administratori
By Administratori 7 Prill, 2011 15:42 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Kishte qenë një njeri dhe i kishte dhëne te holla të gjith qytetit dhe i kishte lehtsuar punën te gjithë banorët kur policia dyshon në këtë njeri dhe shkojnë per ta marrun në pytje.
Kur shkon Policia me marr në pytje kët personin i thon Policia kah i merr ti gjith këto të holla që e mban te gjithë banorët me të holla thot personi un vë bast me njerz të lloj llojshëm thon policia po si: thot ky njeriu a po hyni ne bast me mua se un i kam koqet katërqoshali (katror) dhe thot po vëm bast per 1000 euro policët thon dale ta shohim ja prekun koqet personit dhe thon policët humbe se i ke te rrumbullakta.

Pastaj policët thonë : po po fitojnë policët i thon si mund tasht të mbash banorër kur ti në ket rast humbe i thot personi : po ne ket rast humba është e vertet me ju humba po a po i shihni ata 3 persona atje un kam vën bast me ta su policët i fus të mi prekin koqet per 5000 euro.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 7 Prill, 2011 15:42 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031