Policia Shqiptare

Administratori
By Administratori 1 Shtator, 2011 13:36

Policia Shqiptare

Ne Shqipri me shpejt te mberrin PIZZA se POLICIA!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 1 Shtator, 2011 13:36
Write a comment

60 Comments

 1. xpi 13 Janar, 14:51

  jan kan katunari edhe shehrelia

  ktaa dy e kan ni pun urgjent edhe takohen ne kafe 😀 vjen kamarjerii pyet qa donii me pij Sheherlia ja bon mu bjema ni pitbull Katunari mu bjemaaa ni qent te sharrit huahuahuhuauhahuuhauh ..! 😀

 2. xpi 13 Janar, 14:51

  jan kan katunari edhe shehrelia

  ktaa dy e kan ni pun urgjent edhe takohen ne kafe 😀 vjen kamarjerii pyet qa donii me pij Sheherlia ja bon mu bjema ni pitbull Katunari mu bjemaaa ni qent te sharrit huahuahuhuauhahuuhauh ..! 😀

 3. Mahir 11 Janar, 02:12

  Martohet nje tup mashkull me nje femen kullerk edhe tash ky tupi bohet dhonderr edhe hyjn me ni dhom bashk me nusen tash ky dhandrri spo reagon hiq qat naten e par kjo kullerka ja sill muhabetin edhe i thot o ti njeri valla mu pom vjen ftoht ky dhandrri tup i thot ok qe prit po ta bij nje qebe hmmmm kjo femna rri rri edhe apet i thot oo ti njeri valla mue ftoft bre pom vjen ky i thot prit se tash ta bij nje jargan edhe bohet nxeht kjo femna tash i thot drejt per drejti hej o ti njeri une me doket e kom nje bir ? Ky dhandrri tupi i thot eeee po prej qatje po hyka ftohti heh . Per qata femna kshyrni se turlifar tupi ka ne dit sodit

 4. Mahir 11 Janar, 02:12

  Martohet nje tup mashkull me nje femen kullerk edhe tash ky tupi bohet dhonderr edhe hyjn me ni dhom bashk me nusen tash ky dhandrri spo reagon hiq qat naten e par kjo kullerka ja sill muhabetin edhe i thot o ti njeri valla mu pom vjen ftoht ky dhandrri tup i thot ok qe prit po ta bij nje qebe hmmmm kjo femna rri rri edhe apet i thot oo ti njeri valla mue ftoft bre pom vjen ky i thot prit se tash ta bij nje jargan edhe bohet nxeht kjo femna tash i thot drejt per drejti hej o ti njeri une me doket e kom nje bir ? Ky dhandrri tupi i thot eeee po prej qatje po hyka ftohti heh . Per qata femna kshyrni se turlifar tupi ka ne dit sodit

 5. Mahir 11 Janar, 02:03

  Nje sheherli ja shet nje katunarit ne vetur edhe ky katunari e vet i thot a osht vetura e mir ky sheherlija i thot auuuuu ska me kete vetur edhe mir ky katunari ja blejn kur masanej ky katunari niset me shku ka shpija i sharron kerri te nje pus i madh me uj edhe tash kerri shuket edhe tash ky katunari i lajmrohet sheherlijes edhe i thot po mu nal kerri bre bac sharroj ne uj edhe u nal qka me bo tash ? Ky sheherlija i thot une te shita kerr e jo Anije

 6. Mahir 11 Janar, 02:03

  Nje sheherli ja shet nje katunarit ne vetur edhe ky katunari e vet i thot a osht vetura e mir ky sheherlija i thot auuuuu ska me kete vetur edhe mir ky katunari ja blejn kur masanej ky katunari niset me shku ka shpija i sharron kerri te nje pus i madh me uj edhe tash kerri shuket edhe tash ky katunari i lajmrohet sheherlijes edhe i thot po mu nal kerri bre bac sharroj ne uj edhe u nal qka me bo tash ? Ky sheherlija i thot une te shita kerr e jo Anije

 7. Mahir 11 Janar, 01:56

  Ka shku nje katunar edhe ni sheherli ne restaurant 🙂 edhe aj kamarieri vjen te ka dy edhe i vet juv thot po urdheroni qka doni ky sheherlija i thot mua ma jep nje meny . Kur e vet at katunarin po juve qka doni ky i shkreti thot edhe mu bjerma nje meny veq qiti keqap majonez per mij

 8. Mahir 11 Janar, 01:56

  Ka shku nje katunar edhe ni sheherli ne restaurant 🙂 edhe aj kamarieri vjen te ka dy edhe i vet juv thot po urdheroni qka doni ky sheherlija i thot mua ma jep nje meny . Kur e vet at katunarin po juve qka doni ky i shkreti thot edhe mu bjerma nje meny veq qiti keqap majonez per mij

 9. Mahir 11 Janar, 01:48

  Tung shkupi aa ju don shum aga ilaz te gjithve edhe urime vitin e rij edhe pse ka ec pampuri

 10. Mahir 11 Janar, 01:48

  Tung shkupi aa ju don shum aga ilaz te gjithve edhe urime vitin e rij edhe pse ka ec pampuri

 11. Mahir 11 Janar, 01:45

  I thot rasimi baftjarit a e din at vicin me traktorin ?
  Baftjari tha jo valla.
  Rasimi i thot po normal qe se din se une kur e kom vozit traktorin ti je kan permas meje ne prekolic.

 12. Mahir 11 Janar, 01:45

  I thot rasimi baftjarit a e din at vicin me traktorin ?
  Baftjari tha jo valla.
  Rasimi i thot po normal qe se din se une kur e kom vozit traktorin ti je kan permas meje ne prekolic.

 13. rona 8 Janar, 16:05

  ka qen nje nuse dhe nje vjeher.nusja cdoher cohet shum von ne ora 12:00.dhe vjehra i thot pse cohesh kaq von shoqet e tua cohen heret nusja i thot po the shoqet e tua fotet neper bandere i kan

 14. rona 8 Janar, 16:05

  ka qen nje nuse dhe nje vjeher.nusja cdoher cohet shum von ne ora 12:00.dhe vjehra i thot pse cohesh kaq von shoqet e tua cohen heret nusja i thot po the shoqet e tua fotet neper bandere i kan

 15. Ilasa 5 Janar, 18:34

  Dalin nje femer edhe nje mashkull me bisedu per martes,ajo e vet a ke BMW ai I thot Jo,a ke banes ai Jo,a merr rrog ai Jo edhe I thot kjo femra mfal ti djal po skokshe per mu,ai I thot BMW nuk kam po kam ferari,banes nuk kam po kam vill, rrog nuk marr po 100 rroga I jap se kam fabrik qu prej ktu I thot femres se Ty skokshe per mu

 16. Ilasa 5 Janar, 18:34

  Dalin nje femer edhe nje mashkull me bisedu per martes,ajo e vet a ke BMW ai I thot Jo,a ke banes ai Jo,a merr rrog ai Jo edhe I thot kjo femra mfal ti djal po skokshe per mu,ai I thot BMW nuk kam po kam ferari,banes nuk kam po kam vill, rrog nuk marr po 100 rroga I jap se kam fabrik qu prej ktu I thot femres se Ty skokshe per mu

 17. Ilasa 5 Janar, 18:26

  Shkon dhondri te Gjyshja edhe I Thot dhondri gjyshe sa dhom ke qaq parti ka me ti Bo kur e hap gojen Gjyshja veq nje dham ngoj,ja ban dhondri nje parti gjyshes I vjen Mir edhe I thot dhondrit kshyr se edhe nje Rroj me paska mbet qetu

 18. Ilasa 5 Janar, 18:26

  Shkon dhondri te Gjyshja edhe I Thot dhondri gjyshe sa dhom ke qaq parti ka me ti Bo kur e hap gojen Gjyshja veq nje dham ngoj,ja ban dhondri nje parti gjyshes I vjen Mir edhe I thot dhondrit kshyr se edhe nje Rroj me paska mbet qetu

 19. bardha 5 Janar, 09:36

  pse ianis bjondina e vallezon ne asfallt se dritat e semaforit i duken si te discos

 20. bardha 5 Janar, 09:36

  pse ianis bjondina e vallezon ne asfallt se dritat e semaforit i duken si te discos

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.