Polici verteton zgjuarsin e kolegeve

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 20:35

Nje shef policie don ti shohe dy polic se sa te mencur jan dhe i thot njerit shko deri te shpia ime shih a jam aty edhe eja tme tregosh.
Ky tjetri fillon te qesh hahaha shefi e pyet cka ke pse qesh ky vazhdon te qesh perseri hahaha pse po qesh e pyet prap shefi ky i pergjigjet tu pas un e ti ktu 2 mobila aj mundohet te shkoj deri atje.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 20:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031