Pijaneci dhe polici

Administratori
By Administratori 5 Korrik, 2009 18:38

Pijaneci dhe polici

Nje nate nje pijanec pyet policin,
Pijaneci: Hena eshte ajo atje lart?
Polici: Nuk e di, s’jam nga kjo lagje!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 5 Korrik, 2009 18:38
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.