Lepuri i pitë

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:30

Lepuri i pitë

Ishte nje lepur pijanec edhe nje dit doli te pije kur u kthye i pire i doli ne rrug ujku por pa pritur i doli luani dhe e hengri ujkun me pas kur leprit i doli gjumi e pa eshtrat e ujkut dhe tha , Kurrrrrrr ma nuk do te pi se qyre cfar sherre po bej.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:30
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.