Kreu i komunës Postribë, mesazh falënderimi presidentit Topi

Administratori
By Administratori 19 Tetor, 2009 14:58

Presidenti Bamir Topi ka marrë një mesazh falënderimi nga Komuna Postribë e qarkut Shkodër, për dekorimin e kësaj komune me urdhrin Nderi i Kombit. Nëpërmjet këtij mesazhi, drejtuar presidentit Topi, kryetari i Komunës, Faz Shabaj i shpreh mirënjohjen kryetarit të Shtetit në emër të të gjithë banorëve të Postribës për dekorimin e kësaj komune. Në shtator të vitit të kaluar, me rastin e 62 vjetorit të kryengritjes antikomuniste të Postribës, presidenti i Republikës vizitoi këtë komunë dhe i dorëzoi kryetarit të saj urdhrin Nderi i Kombit me motivacionin: Në shenjë nderimi të thellë për traditat e shquara atdhedashëse të popullsisë së zonës, për rezistencën e pashuar kundër diktaturës komuniste, për përpjekje dhe kontribut të veçantë në fitoren e demokracisë në vendin tonë.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 19 Tetor, 2009 14:58
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031