Kanali 5 dhe ITAL

Administratori
By Administratori 3 Tetor, 2009 19:00

Kanali 5 dhe ITAL

Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese.
Rregullisht rrinte ne te njejtin vend: ulur ne divan dhe te kapur dore per dore, shikonin TV deri ne fund te programeve. Pas kesaj djali ngrihej e ikte.
Nje mbremje me ne fund ai e mori guximin dhe i tha:
– Sara, prej kohesh kam dashur te te kerkoj dicka…
– Po thuaje — mermeriti vajze cmendur nga gezimi.
– Kur do te vendosesh qe trregullosh antenen qe te kape dhe kanalin 5 dhe ITAL!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 3 Tetor, 2009 19:00
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.