Gjeli dhe pula

Administratori
By Administratori 1 Prill, 2010 10:08

Gjeli dhe pula

Ishte cu gjeli ne saba,
I thot pules bismilah,
Bismilahi or ti pul,
Ka ardh koha me ta ngul.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 1 Prill, 2010 10:08
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.