Gruaja e oficerit

Administratori
By Administratori 19 Mars, 2010 18:12

Gruaja e oficerit

Ishte njehere nje oficer dhe donte te zbulonte se a e tradhetonte gruaja apo jo kur ai ishte ne sherbim.Nje dite ai i thote nje ushtari qe ti vinte ne shtepi dhe poshte krevatit te tij te varte nje shkop dhe poshte shkopit nje pjate me qumesht qe ne qofte bente seks gruaja do tundej krevati dhe shkopi do te prekte pjaten e qumshtit dhe do te behej i bardhe.shkon ushtari dhe te nesermen i thot oficeri ik shikoe se a me ka tradhetuar gruaja?vete ushtari dhe shikon poshte krevatit dhe kthehet.i thote oficeri he mo a me ka tradhetuar?i tha ushtari mir qe ishte lyer shkopi me qumesht po qumshti ishte bere kos nga te rahurat e shumta!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 19 Mars, 2010 18:12
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.