Gruaja dhe Burri

Administratori
By Administratori 18 Janar, 2010 00:51

Gruaja dhe Burri

Ishte nje burr dhe nje gru dhe burri u kthya nje dit ne oren 11te mbremjes.
Aj cdo her kur vjen nga puna e puthte gruan ne buz.
Nje dit qelloj i dejur dhe kur shkon ne shtepi ra ne byth te gruas dhe e perqafoi ne byth dhe i tha yffffff grua po te vjen era gojes.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 18 Janar, 2010 00:51
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.