Back to homepage

Tag "vjesht"

Pa vadit…

Pa vadit… 0

🕔00:32, 1.Shk 2010

Nje cun ngec ne klas dhe profesoresha i thot te duhet me ardh ne vjesht per te marr klasen. Cuni shkon ne vjesht per te marr klasen. Ne klas ishte vec cuni dhe profesoresha. Profesoresha i thoc ncenesit: Pa shat

Read Full Article