Back to homepage

Tag "shtepi"

Dy bjondinat

Dy bjondinat 0

🕔21:08, 16.Gus 2009

Po ecin rruges dy bjondina dhe pa pritur po cingrronte celulari, dhe ato filluan te shikonin neper çantat e tyre se ku po cingrron celulari dhe njera prej tyre e pyet tjetren i thot oj budallic mos e ke harru telefonin

Read Full Article