Back to homepage

Tag "profesoresha"

Profesoresh do të kishe veshur

Profesoresh do të kishe veshur 0

🕔18:34, 2.Maj 2012

Studenti: Profesoresh do të kishe veshur çorape nëse nuk do kishe këmbët? Profesoresha: Jo? Studenti: Pse ke veshur sutjenat pra?

Read Full Article
Pa vadit…

Pa vadit… 0

🕔00:32, 1.Shk 2010

Nje cun ngec ne klas dhe profesoresha i thot te duhet me ardh ne vjesht per te marr klasen. Cuni shkon ne vjesht per te marr klasen. Ne klas ishte vec cuni dhe profesoresha. Profesoresha i thoc ncenesit: Pa shat

Read Full Article
Luli dhe Profesoresha

Luli dhe Profesoresha 0

🕔14:34, 22.Gus 2009

Ka hi profesoresha në oren e mësimit edhe është rrzu tu ec, krejt klasa kan qeshur me profesoreshen, vetem luli ka qajtur, i ka thënë profesoresha shiko sa djal i mir është luli, luli a tu dhimt profesoresha? jo profsoresha

Read Full Article